Ubrania Red is Bad dla kobiet

Dzięki licznym nawiązaniom do tematyki polskiej historii, a także motywom pozwalającym na nieskrępowane wyrażenie wyznawanych przez siebie wartości patriotycznych, odzież Red is Bad jest bardzo popularna wśród młodzieży obu płci. Mimo, że ubrania patriotyczne częściej noszone są przez mężczyzn, coraz więcej młodych kobiet przekonuje się do ubrań tego typu, zwłaszcza wierzchnich.

Koszulki firmy Red is Bad
Szczególną popularnością wśród kobiet cieszą się zwłaszcza koszulki Red is Bad. Większość z nich oparta jest na motywach minimalistycznych, które jednocześnie są bardzo jednoznaczne i pozwalają na szybkie rozpoznanie przekazu, jaki za sobą niosą. Nadruki koszulek Red is Bad przedstawiają nawiązania do Powstania Warszawskiego, polskich symboli narodowych, a także biało-czerwonej stylistyki.

Bluzy firmy Red is Bad
Wiele kobiet może chętnie sięgnąć również po bluzy Red is Bad. Ich popularność związana jest nie tylko z interesującą stylistką ubrań, ale również wysoką jakością. Najczęściej wybieranymi przez kobiety bluzami Red is Bad są modele rozpinane i uzupełnione o kaptur, posiadające np. nadruk z motywem Orła Białego, hasłem patriotycznym lub minimalistycznym logiem firmy Red is Bad.

— 26 stycznia, 2017