Rozegraj to z baskinką

Można postawić na zwykłą bluzkę, a można też wybrać taką z baskinką, która wspaniale podkreśli to, czym chcemy się pochwalić, a zamaskuje  wszelkie niedociągnięcia.

Wykorzystaj jej zalety
Ozdobna bluzka z baskinką to idealny wybór do wielu typów figur. Z pewnością nie należy się jej obawiać, a tym bardziej omijać jej szerokim łukiem. Dzięki temu jednemu detalowi możemy tak rozegrać swoją stylizację, że olśnimy wszystkich niemal perfekcyjną sylwetką nawet jeżeli do ideału sporo nam brakuje. Warto pamiętać, że mniejsza lub większa falbanka na wysokości talii to taki trick który trzeba umieć zastosować. Przy odrobinie wyczucia mody można zrobić to po mistrzowsku.

Perfekcyjnie dobrana
Baskinka może być duża i mocno odstająca, a także mała i przylegająca czy sporych rozmiarów, ale lekko opadająca. W zależności od jeszcze wielu innych kwestii bluzkę z tą ozdobą spokojnie dopasujemy nie tylko do ołówkowej spódnicy przed kolano czy do jeansów lub innych spodni typu rurki. Warto też dobrać do niej coś na szyję, w zależności od tego, co kto preferuje. Do tego będzie pasowała najlepiej niewielka torebka, dobrze żeby była na długim pasku. Do takiego zestawu idealne będą szpilki, chociaż na baleriny też można postawić, ale tutaj już najlepiej być trochę wyższego wzrostu.

Tego typu odzież to absolutny must have, ponieważ łatwo zestawić ją z innymi częściami garderoby i wykorzystać można ją na wiele okazji. Będzie dobra do pracy, na elegancki obiad czy kolację, na imprezę, a także spotkanie z przyjaciółmi.

— 15 lutego, 2017