Co sezon media zasypują nas nowymi trendami na męski styl. Tyle ilu mężczyzn chodzi po świecie, tylu różnych styli i upodobań. Każdy z aktualnych trendów można jednak połączyć, łączą je mianowicie drobiazgi. Dobre jakościowo jeansy czy biały t-shirt pasuje do wszystkiego. Również kamizelki męskie, które są ponadczasowe świetnie będą wyglądać w wersji kolorowej na hipsterze, czarnej na eleganckim mężczyźnie oraz w kratkę u drwala. Są takie rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody, one łączą style. Jakie style teraz są modne?

Hipster

Styl cały czas na czasie. Hipster charakteryzuje się noszeniem bardzo drogich ubrań, które wyglądają wręcz na zniszczone. W jego szafie znajdzie wąskie spodnie, markowe trampki, przetarte paski, koszule w kratkę. Lubi kolory, nie lubi nudy. Wbrew pozorom jest bardzo stylowy a jego wizerunek skrzętnie przemyślany mimo, iż wygląda tak, jakby ubrał to co akurat znalazł pod ręką. Hipsterzy to coś więcej niż moda, to już styl życia.

Elegancik

Ten mężczyzna nie ubierze zniszczonych trampek. Wręcz przeciwnie. W jego szafie znajdziemy dobrze skrojone garnitury, dopasowane koszule i wyprasowane t-shirty. Ten typ mężczyzny jest niezwykle zadbany i drobiazgowy. Stawia na dodatki. Na jego ręku widnieje piękny (i drogi) zegarek. Nie straszne mu ubrać mokasyny zimą na gołą stopę, gdy wymaga tego sytuacja (i stylizacja).

Pan w garniturze

Nie mylić z typem eleganta. Pan w garniturze nie zawsze ma najmodniejszy garnitur. Lubi eleganckie kamizelki męskie. Jednak jego celem jest stylizacja na Jamesa Bonda. Wybiera bezpieczne zestawienia, stonowane kolory. Nie przepada za szaleństwem w modzie. Nawet popołudniu w domu – zastaniemy go w eleganckiej koszuli.

Miejski drwal

Już nazwa wskazuje, że to facet, który urwał się z lasu by ciąć drzewo.
Nie nosi rurek ani opiętych koszul. Taki facet zdecydowanie stawia na ponadczasowy luz. Stawia na wygodę. Spotkamy go ubranego w kraciastą koszulę, obszerny sweter oraz ciężkie buty.

Ty

Bez względu na to, czy któryś styl jest Ci bliższy lub dalszy postaw na jakość i niezawodność noszonych przez Ciebie ubrań. Postaw na to, w czym czujesz się dobrze i pewnie. Jeżeli jest to t-shirt i koszula w kratę – świetnie. Byleby nie były pogniecione, poplamione i na Twój wymiar.
Nie kopiuj trendów, nie podążaj ślepo za modą. Bądź sobą – to jest w cenie!

— 15 kwietnia, 2017