Jak dobrać majtki do figury?

Wybór majtek Triumph w sklepach jest spory. Do wyboru jest kilka podstawowych fasonów, dlatego też propozycję dla siebie bez większego problemu powinna znaleźć każda kobieta.

Figi i nie tylko

Klasyczne majtki Triumph dla kobiet to oczywiście figi. Ten fason nie jest zbyt skąpy i zbyt zabudowany. Góra jest lekko podwyższona, a dół umiarkowanie wykrojony. Takie majtki optycznie wydłużają nogi. Dobrze sprawdzają się przy większości typów sylwetek. Przy tym są  bardzo wygodne, bo nie przesuwają się pod ubraniem. Specyficzną odmianą fig są majtki typu tanga. W tym przypadku boki majtek są jednak węższe. Tanga również doskonale wydłużają nogi. Przeznaczone są jednak przede wszystkim dla pań o szczuplejszych biodrach.

Stringi

Stringi cechują się oczywiście niskim stanem, wąskimi bokami oraz mocno odkrytą częścią pośladkową. Wymagają jędrnych pośladków i raczej wąskich bioder. W przeciwnym wypadku brzydko wrzynają się w ciało. Dobrze sprawdzają się pod spodniami wykonanymi z cienkiej tkaniny, gdyż nie odznaczają się pod ubraniem. Specyficzną odmianą stringów są stringi brazylijskie. W tym przypadku góra jest jednak szersza i ma kształt pasa. Również i one przeznaczone są raczej dla posiadaczek ładnego ciała.

— 17 kwietnia, 2017