Zabieg laminowania włosów

Każda kobieta pragnie pięknych, puszystych i zdrowo wyglądających włosów, które będą lśniły wspaniałym blaskiem. Jednak aby tak faktycznie było, trzeba im pomóc stosując różnego rodzaju maseczki, które wydobędą ich naturalny, piękny wygląd.

Na czym polega laminowanie włosów?

Laminowanie włosów to zabieg polegający na pokryciu ich roztworem żelatyny, która działa na nie w cudowny sposób. Przede wszystkim zamyka łuski włosów, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, odżywia oraz nawilża zniszczone włosy. Ponadto w znacznym stopniu poprawia się stan suchych włosów, które zniszczone są przez prostowanie, kręcenie czy farbowanie. Zabieg ten jest oferowany przez salony fryzjerskie, jednak doskonałą alternatywą może być również samodzielne pokrycie włosów żelatyną spożywczą, która działa osłaniając włosy przed zniszczeniem.

Co daje laminowanie włosów?

Laminowanie działa jak doskonały, wysokiej jakości kosmetyk w formie odżywki proteinowej. Żelatyna zapewni włosom doskonałą ochronę już po pierwszym nałożeniu, wygładzi je na całej długości oraz sprawi, że odzyskają swój zdrowy wygląd i blask. Ponadto jej zadaniem jest również zamknięcie łusek włosowych, a także wyeliminowanie problemu rozdwajających się końcówek. Włosy stają się nawilżone, sypkie i łatwe do rozczesania, a także jedwabiście miękkie w dotyku.

 

— 27 kwietnia, 2017