Dobrze dobrane biustonosze mogą zdziałać cuda!

Na temat brafittingu i konieczności odpowiedniego dobierania biustonoszy obecnie wiele się mówi. Mimo to jeszcze nie wszystkie panie wymieniły swoje stare, fatalne dobrane staniki na nowe, perfekcyjne dopasowane pod względem szerokości obwodu i wielkości miseczki. Należy to jak najszybciej zmienić, gdyż trudno nawet czasem wyobrazić sobie, jak wielkie może to mieć znaczenie.

Piękniejsze piersi, zdrowszy kręgosłup

Wbrew pozorom, wybór dobrego rozmiaru stanika jest ważny nie tylko dla dużych piersi. Oczywiście to właśnie one generują dużo problemów, gdyż kiedy nie są właściwie podtrzymywane, mogą wiotczeć i opadać, a nawet boleć, a także powodować bóle kręgosłupa. Nie oznacza to jednak, że małe piersi można „odziewać” w byle co.

Za pomocą dobrze dobranego stanika można na przykład… optycznie je powiększyć. Wiele pań po wizycie u brafitterki i prawidłowym wygarnięciu biustu spod pach do środka przekonuje się, że w rzeczywistości ma dużo większe piersi, które w dodatku w dobrym staniku mają ładniejszy kształt. Poza tym dobrze dobrany stanik jest ogromnie wygodny. Nie ma mowy o przesuwaniu się zapięcia w pobliże karku, wbijania się mostku w ciało czy przesuwaniu się miseczek do góry gdy podniesie się ręce.

Właściwy wybór rozmiaru biustonosza ma też znaczenie dla zdrowia piersi. Zbyt ciasne biustonosze wpijające się w ciało i deformujące biust mogą być niebezpieczne, zaś zbyt luźne powodują utratę jędrności.

— 10 sierpnia, 2017