Dopasuj bieliznę do swoich potrzeb

Bielizna przez wiele lat była jednym z pomijanych elementów ubioru. Ze względu na jej skrytość (ukryta jest pod ubraniem), uważana była za element drugiej kategorii. Zmiany polityczne i społeczne sprawiły, że od kilku sezonów bielizna coraz śmielej wkracza na modowe salony.

MODELOWANIE NA ZAWOŁANIE

Nie każda kobieta może poszczycić się idealną sylwetką. Nadmiar ciała w niektórych miejscach jest normalną fizjologią związaną z wiekiem i nie należy się go wstydzić.

Świetny wygląd to dobre samopoczucie. W problemach z akceptacją swojego ciała pomóc może bielizna modelująca. Nie mówimy tutaj jednak o staromodnych matkach ściągających i usztywnianych pasach, w których każdy oddech jest walką o życie.

WSPOMNIEŃ BABCINYCH CZAR?

Dzisiejsza bielizna modelująco- wyszczuplająca to bardzo dalecy krewni znanych nam sprzed lat egzemplarzy. Produkty oferowane aktualnie kobietom to małe dzieła sztuki.

Gorsety i body modelujące Triumph to świetny przykład tego typu bielizny. Delikatne materiały z których wykonane są body i gorsety otulą niczym mgiełka spragnione piękna ciało. Małe dzieła sztuki nie tylko będą pełniły funkcję estetyczną, ale również funkcjonalną. Odpowiedni krój np. body fenomenalnie poradzi sobie z nadprogramową fałdką, a usztywniany gorset wyeksponuje ukrywane przed światem piersi.

Piękna bielizna to nie strata pieniędzy, to inwestycja w dobre samopoczucie i idealny wygląd.

— 4 października, 2017