Jakie ubranie na deskę?

oferta ubrań daje nam ogromne możliwości co do ubioru na deskorolkę. Jak ubrać się stylowo, ale również by jeździło się komfortowo i bezpiecznie?

Urazy
Każdy, kto jeździ na desce, wie, że najbardziej narażonymi na urazy miejscami na naszym ciele są: nasze nogi, stopy, tyłek, plecy, ręce i głowa. Dlatego bardzo ważną czynnością na początku naszej znajomości z deskorolką jest kupno kasku, który ochroni nasze najbardziej wrażliwe na uraz miejsce.

Spodnie
Najlepszym wyborem na deskorolkę są jeansy, ponieważ są wytrzymałe i dobrze redukują nasze upadki i urazy. Zaliczenie przejazdu na kolanach po asfalcie w jeansach nie jest tak straszne, jak identyczna sytuacja, podczas której bylibyśmy ubrani w krótkie spodenki. Najlepsze są ciasno dopasowane, ale na tyle, żeby można było komfortowo jeździć i wykonywać tricki.

Buty
W skateshopie znajdziemy odpowiednie buty do jazdy na deskorolce. Odpowiednia lekkość obuwia oraz podeszwa odporna na ścieranie zapewni nam lepsze czucie deski, co przełoży się na lepszą jazdę i łatwiejsze wykonywanie sztuczek. Wybór jest tak spory, że każdy znajdzie coś w swoim stylu.

Dodatki
Skateshop w ofercie również ma T-shirty, bluzy, spodnie i mnóstwo innego towaru. Idąc ulicą, można rozpoznać, kto jeździ na desce po: wlepkach, znaczkach na plecakach itp. Bluzy z ciekawym nadrukiem na temat „skate” zwrócą z pewnością uwagę innych ludzi.

— 16 października, 2017