El Polako – markowa odzież

Odzież uliczna tak zwana streetwear, została stworzona dla ludzi otwartych odważnych i lubiących niezobowiązujący styl życia. Wszyscy wiedzą, że prawdziwe życie toczy się na ulicach wielkich miast, gdzie rozrywka i imprezy stanowią sens bytu określonej grupy młodych ludzi. Styl uliczny przyjął się w modzie również dzięki marce EL POLAKO, stworzonej przez znanego rapera donGURAlesko, która powstała w 2007 roku.

Oferta marki El Polako
Ubrania oferowane przez markę El Polako są często zaskakująco stylowe. Charakteryzuje je niezwykle bogata kolorystyka, odwaga i humor. Te cechy sprawiają, że odzież staje się niepowtarzalna i wyjątkowa.

Bluzy z kapturami lub bez kapturów, koszulki i czapki, zwracają uwagę umieszczonymi na nich cytatami, zaczerpniętymi z utworów stworzonych przez rapera, przez co stają się rozpoznawalne z daleka.

Każda część odzieży wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, wykończenia są dokładne i precyzyjne, ponieważ odzież streetwear stworzona została dla ludzi, dla których wolność to nie tylko słowo, ale również styl życia.

W ofercie marki El Polako można znaleźć również spodnie jeansowe i joggery, a także kurtki bejsbolówki czy czapki typu snapback oraz  akcesoria, takie jak streetbagi.

Uzupełnieniem kolekcji na sezon zimowy są ocieplane kurtki EL POLAKO w niebanalnych kolorach i wzorach.

 

— 19 października, 2017