Koszule męskie – aktualne trendy

Każdy kto potrzebuje eleganckiej koszuli do pracy, powinien w pierwszej kolejności rozglądać się za modnymi koszulami slim fit z jedwabiu. Fason slim fit doskonale sprawdzi się przede wszystkim pod marynarką, dlatego też jest to najlepsza koszula męska do garnituru. Pamiętać należy jednak o tym, że koszule męskie wizytowe z Dstreet do garnituru bardzo często mają stójkę, która w letnie dni może być mało komfortowa. W obecnym sezonie można wybrać także koszule męskie eleganckie z miękkim kołnierzem. W tym przypadku jest jeden warunek – koszula mus być wykonana z wysokiej jakości materiału. Jeżeli chodzi o same kolory, to warto postawić na te stonowane albo pastelowe.

Noszenie koszuli latem

Wybór porządnej koszuli męskiej to tak naprawdę połowa sukcesu, ponieważ bardzo ważną kwestią jest również to, aby koszulę odpowiednio nosić. Największą zaletą koszul jest to, że bez żadnego większego problemu można je zestawić praktycznie ze wszystkim. Doskonale sprawdzi się między innymi w połączeniu z eleganckimi spodniami, jak i również z modnymi krótkimi spodenkami. Koszule można dopasować także do spodni jeansowych. Latem dobrze jest podwinąć rękawy albo całkowicie zdecydować się na zakup koszul z krótkimi rękawami.

Rozmiar ma znaczenie

Podczas wyboru idealnej koszuli należy kierować się nie tylko jakością materiału i aspektami wizualnymi, ale również jej rozmiarem. Specjaliści zalecają, aby w pierwszej kolejności kierować się rozmiarem kołnierzyka. Koniecznie trzeba sprawdzić również, czy rękawy nie są zbyt ciasne albo za krótkie. Bardzo ważną kwestią jest również to jak pierze się koszule. Jeżeli chodzi o najdroższe koszule męskie wizytowe, to najlepiej prać je w pralni albo ręcznie w bardzo delikatnym płynie do prania. Casualowe koszule męskie eleganckie można prać zgodnie z zaleceniami na metce.

— November 9, 2017