Jak dobierać elementy garderoby

Wiele osób pragnie wyrazić siebie przy pomocy odpowiednio dobranych dodatków, butów i ubrań. Nie każdy jednak potrafi to zrobić przy zachowaniu poczucia dobrego smaku. Niektórzy też sięgają po kreacje, które w żaden sposób nie pasują zarówno do osobowości, jak i sylwetki noszącego, sprawiając, że wyglądają one bardziej na przebranie niż ubiór codzienny. Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach komponowania dobrej stylizacji.

obuwie produkcji jana

  1. Wybór ubrania dostosowany do kształtu sylwetki

Nawet najpiękniejszy na wieszaku materiał nie będzie dobrze wyglądał na osobie, u której uwydatni on mankamenty jej sylwetki. Warto wybierać te modele, które zakryją wszelkie niedoskonałości oraz podkreślą atuty.

  1. Komfort noszenia – przykład: marka buty Jana

Nie wychodząc zbyt często na szalone imprezy, nie warto kupować mnóstwa ekstrawaganckich butów na wysokich obcasach. Lepiej zainwestować w wygodne obuwie, takie jak modele proponowane przez markę butów Jana.

  1. Dobrej jakości materiały

Kupując jakikolwiek element garderoby, należy czytać dołączone do niego metki. W ten sposób można łatwo przewidzieć stosunek jakości do ceny produktu.

  1. Wolność i swoboda

Przede wszystkim jednak warto wybierać głównie te modele, które są wygodne i jednocześnie nam się podobają. Dla każdego pod hasłem „klasyka” kryje się coś innego.

— 29 listopada, 2017