Luz i wygoda, czyli bojówki męskie

Moda lubi powracać, a pewne trendy na nowo znajdują swoich zwolenników. Tak się własne dzieje z klasycznymi bojówkami męskimi, które po kilkunastu latach przerwy ponownie pojawiły się w stylizacjach.

Powrót do luzu

Spodnie bojówki zawsze wzbudzały pewne kontrowersje i są panowie, którzy nigdy nie zdecydowaliby się na włożenie tego typu spodni, ale z drugiej strony bojówki męskie z Dstreet są częstym wyborem tych, którzy cenią sobie luz i wygodę w stroju codziennym. Trudno byłoby przypuszczać, aby ktoś w bojówkach pojawił się na eleganckiej imprezie, ale na co dzień są naprawdę odpowiednie. Co ciekawe, obecne szczególnie popularna stała się odmiana spodni bojówek z dużo węższymi nogawkami w porównaniu z klasycznymi. Spodnie cargo, bo tak nazywa się ten krój bojówek, idealnie wpisują się w nowoczesne trendy modowe i dają trochę więcej możliwości stylizacyjnych, tym bardziej że ich gama kolorystyczna nie ogranicza się do tradycyjnej oliwki, koloru khaki i piaskowego.

Ciekawe stylizacje z męskimi bojówkami

Tego typu spodni na pewno nie można zestawiać z eleganckimi koszulami i marynarkami, chyba, że ktoś chce wyglądać dość komicznie. Najlepszy wyborem będzie w miarę dopasowany T-shirt, ewentualnie koszula sportowa. Lepiej też unikać dłuższych kurtek bądź płaszcza i zdecydowanie korzystniej zaprezentuje się stylizacja z krótką kurtką skórzaną. Do klasycznych, dość szerokich spodni bojówek najbardziej pasują buty trekkingowe, z kolei przy węższej wersji spodni cargo można sobie pozwolić na sneakersy, a nawet trampki.

— December 13, 2017