Idealna kurtka młodzieżowa na zimę

Współcześni nastolatkowie są bardzo kapryśni. Trudno trafić w ich upodobania, ponieważ młodzi ludzie coraz częściej starają się być jak najbardziej oryginalni i rezygnują z kupowania takich samych ubrań, jakie mają ich znajomi.

Trudno jest więc znaleźć dla nich odpowiednie kurtki młodzieżowe na zimę, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Jakie kurtki młodzieżowe pozostają najpopularniejsze w tym sezonie?
Przede wszystkim warto postawić na kolor. Czarne i brązowe kurtki powoli odchodzą w zapomnienie i zakładają je zazwyczaj nastolatkowie nieśmiali i tacy, którzy nie lubią wyróżniać się z tłumu. U nastolatków pewnych siebie i szukających swojego unikatowego stylu, na pewno sprawdzą się kurtki w charakterystycznych kolorach. Jeszcze nie tak dawno, furorę robiły parki w kolorze dojrzałej limonki z kapturem obszytym sztucznym futrem. Aktualnie bardzo popularne są kurtki w podobnym fasonie tyle, że z kapturem w kontrastującym kolorze. Zazwyczaj są to kaptury różowe, fioletowe lub czerwone.

Cały czas w modzie są także krótkie, pikowane kurtki. Pojawiają się one w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Od spokojnego granatu, po szaloną żółć. Idealna krótka, pikowana kurtka, powinna sięgać do biodra, być gładka i ewentualnie ocieplana od wewnątrz. Jest to aktualnie jeden z częściej kupowanych fasonów, który bardzo cenią sobie nastolatki lubiące klasyczne i przy okazji funkcjonalne ubrania.

— 22 grudnia, 2017