Trzewiki – czy to dobry wybór na zimę?

Trzewiki to uniwersalny rodzaj obuwia, który może posłużyć zarówno jesienią, jak i zimą. Wystarczy wybrać model ocieplany w środku, żeby także w mroźne dni czuć się w trzewikach damskich komfortowo. Dzięki temu, że jest to obuwie sięgające za kostkę nie ma możliwości, że śnieg dostanie się do buta. Z czym nosić tego typu obuwie w czasie zimy? Czy trzewiki pasują do wszystkiego?

sznurowane skórzane trzewiki

Zimowa stylizacja z trzewikami

Zimą często stawiamy na płaszcz, który jest ciepły, wygodny, a także elegancki. Trzewiki damskie można bez problemu z nim skomponować. Wato wybrać obuwie w klasycznym kolorze – czerń, beż lub brąz. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w których buty nie komponowałyby się z kolorem okrycia wierzchniego. Połączenie czarnych trzewików ze skóry naturalnej i karmelowego płaszcza może się okazać strzałem w dziesiątkę. Do tego warto dobrać grube rajstopy i sukienkę w paski. Trzewiki pasują także do spodni, tak zwanych rurek. Takie zestawienie podkreśla figurę i daje duże pole do popisu z górną częścią stylizacji.

Trzewiki to niewątpliwie rodzaj obuwia, który sprawdzi się zimą. Wybranie ocieplanego modelu to gwarancja, że będzie nam ciepło i wygodnie. Ten rodzaj obuwia jest bardzo łatwy do wystylizowania ze spodniami, a także z sukienką.

— 24 grudnia, 2017