Bluzy Prosto – czyli ubrania dla ludzi ceniących wygodę

Każdy, kto ceni sobie swobodę ubioru z pewnością przyzna, że styl hip-hop sprawdza się tu wręcz idealnie. Luźne, często zbyt duże rozmiarowo t-shirty, do tego spodnie o obniżonym stanie, wygodne buty i obszerne, niczym ze starszego rodzeństwa zdjęte, kurtki i bluzy. Stroje, w których jest prosto i wygodnie, które są niemal jak druga skóra – nie ograniczają ruchów, nie wpijają się tam, gdzie nie powinny, nie powodują, że człowiek oblewa się w nich potem.

Jakie cechy powinny mieć dobre ubrania?
Każde dobre ubranie, nie tylko w stylu hip-hop, powinno być wykonane z wysoko jakościowych, naturalnych materiałów. Wszelkie sztuczne tkaniny, typu poliester, akryl, poliamid, mogą być używane w odzieży, ale jako dodatek, który, np. ułatwia nanoszenie na nie ozdobnych wzorów, kolorowych pasów. Jeśli więc na metce oglądanego ubrania widać przewagę tego typu materiałów, lepiej jest odłożyć je na półkę i rozejrzeć się za czymś lepszym gatunkowo. Bluzy Prosto, jak i inne sygnowane tą marką produkty odzieżowe, wykonane są z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje, że raz kupiona rzecz będzie służyć noszącej ją osobie przez długie lata.

Słów kilka o marce
Bluzy Prosto z Preorder to produkty firmy odzieżowej, która powstała na bazie wytwórni płytowej Prosto Label. Jej założycielem jest warszawski raper Sokół (znany również jako Nocny Narrator), kojarzony głównie z WWO, Zip Składem, czy duetem Sokół/ Pono.

— 18 stycznia, 2018