Torba listonoszka – dodatek w miejskim stylu

Torebka listonoszka wciąż zdobywa uznanie wielu kobiet. Nie krępuje ich ruchów – pozostawia obie ręce wolnymi. To sprawia, że model ten jest obowiązkowy na spacery z wózkiem czy większe zakupy w centrum handlowym. Torba listonoszka jest nie tylko praktyczna, ale także bardzo stylowa. Idealnie wpisze się w miejski styl, tak uwielbiany w dzisiejszych czasach za swoją uniwersalność. Z czym łączyć ten modny dodatek?

Stylizacja z torbą listonoszką na jesień lub wczesną zimę
W zimne pory roku z pewnością przydaje się nieco więcej miejsca w torebce. Trzeba w niej zmieścić chusteczki na wypadek kataru, rękawiczki, gdyby było na nie zbyt ciepło – miejsce na te rzeczy jest jesienią oraz zimą niezbędne. Jednak często nie jest pożądane noszenie dużych, niewygodnych toreb. Lepiej postawić na model noszony przez ramię. Idealnie sprawdzi się listonoszka – torebka, która nie wygląda na zbyt dużą, ale ma naprawdę pojemne wnętrze. Jak zestawić ją w miejskiej stylizacji na jesień oraz wczesną zimę?

Torebka listonoszka na pewno polubi się z płaszczem – stworzą parę idealną. Czarny model tej torby warto połączyć z beżowym okryciem wierzchnim. Do takiego zestawienia pasują czarne rurki i trampki w tym samym kolorze. To prosta stylizacja, która pasuje każdemu i świetnie sprawdzi się na spacer po mieście, zakupy, wyjście do kina. Jeśli jest nieco zimniej, warto to zestawienie uzupełnić o duży, czarny szal.

— 24 stycznia, 2018