Dla kogo są creepersy i jakie są ich największe zalety?

Oryginalne obuwie damskie creepersy to doskonała propozycja przede wszystkim dla niskich kobiet, które chciałyby optycznie powiększyć swój wzrost. Pamiętać należy jednak o tym, że buty na grubej podeszwie przez pierwsze dni mogą wydawać się bardzo ciężkie i trzeba w pewnym sensie się do nich przyzwyczaić. Niskie osoby mogą odczuwać pewien dyskomfort z powodu dodatkowej wysokości, ale po kilku dniach szybko on minie.

creepersy z brokatem

Czy buty są wygodne?

Creepersy to buty, które muszą być idealnie dopasowane do stopy. Jeżeli wybierzemy za duży albo za mały model obuwia, to noszenie ich nie będzie zbyt komfortowe. Dobrze dopasowane buty to połowa sukcesu. Bardzo dużą zaletą markowych creepersów jest również to, że są one bardzo wytrzymałe. Oryginalne buty nawet po wielu latach użytkowania nie załamują się i chodzenie w nich cały czas jest bardzo komfortowe.

Ile kosztują buty i gdzie je kupić?

Ceny butów creppersów (na podwójnej podeszwie) wahają się od 150 do 400zł. Oczywiście na rynku można znaleźć modele od renomowanych producentów, których cena jest o wiele wyższa. Największy wybór butów znajdziemy oczywiście w sklepach internetowych, które oferują także najkorzystniejsze ceny. Warto odwiedzić zagraniczne strony ebay albo rosewholesale, gdzie można znaleźć modele, których próżno szukać w sklepach polskich.

— 13 lutego, 2018