Najmodniejsze buty Adidas Neo

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami, a co za tym idzie, nastał najlepszy czas na to, aby przygotować swoje szafy na jej nadejście. Pierwsze dni wiosny to najlepszy okres na to, aby przejrzeć swoje ubrania oraz akcesoria i zadecydować o tym, co jeszcze przyda się w nadchodzącym sezonie. Tego typu porządki są świetnym pretekstem do tego, aby nabyć kilka nowych rzeczy oraz pozbyć się tych, które zupełnie niepotrzebnie zalegają w szafie.
Oczywiście równie ważny co wybór ubrań, jest także wybór odpowiednich butów. Wiosną warto postawić na sprawdzone oraz wygodne zastosowania oraz modele. Na wysokości zadania jak zwykle stanęła firma Adidas i przygotowała dla swoich klientów kilka bardzo ciekawych nowości.

Jakie buty Adidas Neo damskie wybrać na nadchodzący sezon?

Przede wszystkim wiosną zawsze warto stawiać na jasne i pozytywne kolory. Nie powinien być to czas, w którym ponownie sięga się po czerń. Ta zasada dotyczy wszystkich elementów stroju, a więc także i butów.
W tym roku wraz z przyjściem wiosny, każdy powinien zaopatrzyć się w parę jasno-różowych, pastelowych wręcz adidasów o wdzięcznej nazwie Cloudfoam Advantage. Chociaż model ten występuje w trzech wersjach kolorystycznych, to właśnie jasno-różowy będzie najodpowiedniejszym wyborem. Ten model pasować będzie, zarówno do miejskich stylizacji, jak i do prostych i sportowych zestawów przygotowanych na pracę w biurze. Dzięki klasycznemu i prostemu modelowi są to buty bardzo wygodne i takie, w których spokojnie spędzić można cały dzień.

— 27 lutego, 2018