Jakie buty kupić na wiosnę?

Zwykle wiosną pragniemy odświeżyć swój wizerunek, czasami nawet zmienić trochę styl ubierania, fryzurę czy makijaż. W sklepach królują już nowe kolekcje, jest ogromny wybór ubrań i butów na nowy sezon, a wiadomo, że od nadmiaru można czasami stracić głowę. Jakie buty kupić na wiosnę, by były dobrą inwestycją uzupełniającą naszą garderobę, oraz by można było je zakładać na wiele różnych okazji? Poniżej kilka pomysłów i inspiracji.

Jakie modne buty kupić na tegoroczną wiosnę?

Panie, które chcą sprawić sobie nowe buty, z pewnością z jednej strony marzą o lekkich szpilkach, z drugiej zaś potrzebują wygodnych butów do pracy czy na spacer z dzieckiem. Chyba nie da się tego dylematu rozwiązać inaczej niż kupując różne buty damskie na wiosnę, zarówno płaskie jaki takie na obcasie.

Modne płaskie obuwie na wiosnę

Buty na płaskiej podeszwie, które będą dobrze wyglądały zarówno do spodni jak i spódnic i sukienek to mokasyny. Powoli wypierają one balerinki, które niestety wcale nie są tak wygodne i zdrowe dla stóp, jak można by sądzić. Mokasyny są przewiewne, stopa może w nich oddychać i mniej się poci, ponieważ najczęściej są wykonane z bawełny lub lnu. To buty doskonale zarówno dla młodych dziewczynek i trochę starszych pań.

Wygodne buty na obcasie

Zakup wygodnych butów na obcasie wcale nie jest taki prosty, ale oczywiście nie jest niemożliwy. Warto zwrócić uwagę na kształt obcasa. Im grubszy tym wygodniejszy, daje bowiem lepszą podporę dla stopy. Zatem buty na tak zwanym słupku z powodzeniem można kupić na wiosnę i nosić na spacery po mieście czy służbowe spotkania w pracy. Alternatywą dla obcasów będą natomiast buty na koturnie.

— 19 marca, 2018