Jeans to materiał niezwykle uniwersalny. Produkuje się z niego zarówno odzież, taką jak kurtki, spodnie czy spódnice, jak i modne dodatki – chociażby torebki. Niezmienne, od lat siedemdziesiątych, króluje w wielu sklepach odzieżowych, a producenci ubrań prześcigają się w pomysłach na jego nowoczesne wykorzystanie. Chyba każda kobieta miała w swojej szafie przynajmniej jedną kurtkę jeansową.

Zalety kurtek jeansowych

Kurtki wykonane z jeansu mają szereg zalet. Pierwszą z nich jest wspomniana wcześniej uniwersalność. Można łączyć je z różnymi elementami garderoby. Doskonale prezentują się w komplecie zarówno ze spodniami jak i spódnicami. Kolejnym atutem, jaki posiadają kurtki jeansowe jest ich ponadczasowość. Nie trzeba się martwić, że wydając pieniądze na taki zakup, w następnym sezonie przejdzie on do lamusa. Następną niezmiernie istotną cechą jest wytrzymałość kurtek z jeansu. Właściwości materiału sprawiają, że jest on bardzo odporny na przetarcia.

Kurtki na każdą okazję

Kurtki jeansowe z Dstreet.pl mogą być noszone zarówno na co dzień jak i przy bardziej odświętnych okazjach. Wszystko zależy od całości kompozycji. Bardzo elegancko prezentują się one na przykład w połączeniu z białą jedwabną koszulą oraz butami na wysokim obcasie. Całości szyku doda z pewnością modna torebka oraz kolorowa apaszka zawiązana pod szyją. Kurtka jeansowa to najlepszy wybór niezależnie od wieku. Nie ważne, czy ma się naście czy dziesiąt lat – w kurtce jeansowej zawsze wygląda się dobrze, zwłaszcza wówczas, gdy jest ona odpowiednio dopasowana do figury.

— April 14, 2018