Trudno sobie wyobrazić bardziej ponadczasowe i uniwersalne obuwie niż brązowe botki, które noszone są bardzo chętnie przez wszystkie kobiety niezależnie od wieku. Tym bardziej, że całe mnóstwo wzorów i fasonów pozwala na dopasowanie ich do niemal każdego stroju, od eleganckiego po sportowo – turystyczny. Brązowe botki mogą mieć wysokie obcasy, średnie słupki, a także klasyczny obcas kowbojski.

Brązowe botki do eleganckiego stroju

Botki w różnych odcieniach brązu wykonane z połyskującej skóry lub zamszu na wysokich słupkach są świetnym uzupełnieniem do sukienki czy garsonki. Poza walorami wizualnymi są one niezwykle wygodne, dlatego mają mnóstwo zwolenniczek. Dobrze wyglądają w zestawieniu z każdym kolorem stroju, mogą więc zastąpić z powodzeniem kilka innych par butów.

Brązowe botki w stylu kowbojskim i traperskim

Spośród brązowych botków można wybrać wygodniejszą ich formę, która przeznaczona jest do turystycznych wędrówek, długich spacerów czy po prostu do długiego biegania po mieście. Bardzo dobrze komponują się one z odzieżą codzienną i sportową. Brązowe botki na płaskich obcasach nie muszą być siermiężne. Często mają dodatki w postaci frędzli, łańcuszków czy ozdobnych zamków. Atrakcyjnie wyglądają także ciekawe łączenia skóry czy zamszu z innymi materiałami, co sprawia, że są niezwykle oryginalne. Wszelkim modom oparły się botki o klasycznym wzorze kowbojek, które wciąż chętnie są noszone.

— 8 czerwca, 2018