Lato to okres, kiedy większość kobiet nie wyobraża sobie swoich szaf bez kilku par zgrabnych sandałków. Rzeczywiście, ciężko szukać butów bardziej odpowiednich na wysokie temperatury. Odkryte sandałki nie dość, że są wygodne, to jeszcze zgrabnie wyglądają na nodze i można dopasować je do większości stylizacji.

sandały damskieModne sandały damskie

W sklepach nie brakuje ciekawych sandałków. Sieciówki i sklepy obuwnicze oferują setki wzorów, dzięki czemu każda pani jest w stanie wybrać model dla siebie idealny.

Sandały na platformie

Ostatnim krzykiem mody są sandały na platformie. Chociaż na pierwszy rzut oka ich bardzo gruba podeszwa wygląda dość topornie, to są to jednak bardzo zgrabne i oryginalne buty. Co ciekawe, na zasadzie kontrastu można je łączyć ze zwiewnymi, lekkimi sukienkami i efekt będzie oszałamiający. Sandały na platformie są bardzo wygodne i komfortowo można w nich chodzić przez cały dzień.

Sandały damskie na słupku

Sandały na słupku dodają sylwetce lekkości. Słupek, pomimo tego że dość wysoki, jest wciąż o wiele bardziej stabilny niż klasyczna szpilka. Sandały na słupku pasują zarówno do wieczorowej sukienki, jak i do klasycznych jeansów. Z możliwości ich założenia powinny skorzystać panie o masywniejszej sylwetce, które niepewnie i mało stabilnie czują się na cienkich obcasach.

Sandały co roku w sezonie letnim święcą triumfy w damskich szafach i nie nie wskazuje na to, by ich popularność miała się skończyć.

— 12 lipca, 2018