Bardzo modne są spodenki męskie jeansowe wycierane i z dziurami, a także krótkie spodenki z militarnym naszywkami. Takie spodenki można zestawiać z modną ramoneską, a także jeansową kurtką. Obowiązkowe będą tu trampki lub sneakersy, utrzymane w ciemnej tonacji kolorystycznej, podkreślającej buntowniczy styl.

Spodenki męskie jeansowe z dziurami – doskonałe na co dzień

Spodenki jeansowe z dziurami na lato są bardzo funkcjonalne. Nawiązują do mody lat 90-tych. Są bardzo przewiewne i doskonale prezentują się z t-shirtem z grafiką bądź napisem nawiązującymi do kultury punkowej. Skórzana ramoneska będzie doskonałym uzupełnieniem takiego zestawu. Można zdecydować się na model z naszywkami, bądź naszyć je samodzielnie. Również spodenki mogą być z naszywkami, jednak wtedy lepiej nie robić im konkurencji w postaci naszywek na innej części stroju.

krótkie spodenkiSpodenki z militarnymi naszywkami – stwórz stylizację jak z poligonu

Choć żołnierze raczej noszą długie spodnie moro, to ten motyw przenika również do mody letniej. Krótkie spodenki bojówki są tego najlepszym przykładem. Są uwielbiane przez mężczyzn ze względu na ich wygodę. Duże kieszenie dodają im charakteru. tu można pozwolić sobie na ich wypełnienie i nie będzie to źle widziane. Zatem nie trzeba nosić ze sobą torby, co jest bardzo komfortowe. Można wybrać bojówki w kolorze khaki i dobrać do nich męską bokserkę, a na szyi zawiesić nieśmiertelnik bądź anarchistyczny wisor. To doskonała propozycja na co dzień dla preferujących militarny styl.

— 20 lipca, 2018