W sezonie letnim często pojawiają się nowe trendy, które szybko podbijają rynek. Jednym z takich hitów modowych są sandały na koturnie, doskonale pasujące do luźnych, letnich sukienek, ale również nieco bardziej wyszukanych i eleganckich kreacji.

Uniwersalność i elegancja

sandały na koturnieTym, co zapewniło sandałom na koturnie tak dużą popularność, bez wątpienia jest ich uniwersalność. Dobrze sprawdzają się jako obuwie na co dzień, ale również doskonale sprawdzają się w przypadku nieco bardziej eleganckich kreacji. Dodatkowo można je nosić do różnych typów odzieży – świetnie wyglądają w połączeniu z sukienkami, ale również dżinsami i rybaczkami. Dzięki temu są strzałem w dziesiątkę dla tych pań, które potrzebują odpowiedniego obuwia na różne okazje lub nie chcą ograniczać się w doborze stroju.

Przede wszystkim wygoda

Buty na koturnie (takie jak te https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html) odróżniają się od butów na obcasie tym, że są o wiele bardziej wygodne. Bez problemu można chodzić w nich przez cały dzień, nie narzekając przy tym na ból nóg lub ewentualne odciski. Dla pań, które rzadko noszą buty na podwyższeniu, wciąż mogą być one nieco problematyczne, jednak skutecznie zaradzą na to popularne w ostatnich latach wkładki silikonowe do butów na podwyższeniu. Warto również pamiętać o tym, że tuż po zakupie buty mogą wydawać się mało wygodne, jednak już po kilku godzinach chodzenia w nich dopasują się one do kształtu stopy, zapewniając tym samym większą wygodę.

— 14 sierpnia, 2018