Wolność dla t – shirtów

Wielkimi krokami nadchodzi praca. Na kolejne jedenaście miesięcy zrezygnujemy ze swoich drobnych przyjemności, hobby, swobodnego planu dnia. Istnieje na to remedium! Nie, wcale nie ucieczka do pustelni. Włoska marka Red Valentino proponuje ciekawy t – shirt.

FREEDOM

„Wolność”. To magiczne hasło wydrukowano ogromnymi, czarnymi literami na biuście. Jak przystało na coś niemieszczącego się w żadnym schemacie, „FREEDOM” delikatnie wybrzusza się ku górze. Mimo minimalizmowi przypomina odrobinę…. tęczę. Podobnie jak ta pojawia się po deszczu, tak wolność wymaga poświęcenia.

KTÓRA WIEDZIE LUD NA BARYKADY

Rękawki t- shirtu sięgają maksymalnie połowy ramienia. Kończą je wąziutkie siwawe obramowania. Przez to z daleka całość zdaje się podpalona. Osoba, która nosi taki strój, musiała wywalczyć swoją wolność. Prawdopodobnie przegrała (jak powstańcy warszawscy), lecz wcześniej przeżyła swoje pięć minut. Mgnienie oka, w którym wystąpiła przeciwko światu. I zyskała trudną do zrozumienia „FREEDOM”.

TO WARTOŚĆ UNIWERSALNA

Koszulka z nadrukiem ma prosty krój i biały kolor. Mogą ją nosić kobiety i mężczyźni niezależnie od wieku. Wolność należy się wszystkim! W połączeniu z jeansami bądź czarnymi legginsami stanowią świetną stylizację wszędzie tam, gdzie czujemy choć jej powiew.

— 4 września, 2018