Marynarki męskie od Dstreet to zdecydowanie element stroju, który powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny, ponieważ potrafią one całkowicie odmienić stylizację i nadać jej nowego charakteru. Marynarki sprawdzą się, zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi. Wszystko zależne jest od tego, na jaki typ marynarki zdecyduje się mężczyzna. Jedne z nich są mniej, drugie natomiast bardziej formalne. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy powinien mieć w swojej szafie przynajmniej kilka marynarek w różnych kolorach oraz fasonach.

marynarki męskie2Jakie modne marynarki warto wybrać tej jesieni?

Jesień to idealny czas na noszenie marynarek. Głównie dlatego, że jest już nieco chłodniej, a grubsza marynarka z powodzeniem może zastępować kurtkę. Wiele fasonów oraz wzorów marynarek kojarzy się do tego typowo z jesienną kolorystyką. Na jakie modne marynarki warto postawić w najbliższych miesiącach?
Z całą pewnością doskonałym wyborem będzie marynarka w klasycznej kolorystyce, ale ozdobiona na przykład łatkami na łokciach. Jest to trend znany już z poprzednich sezonów, ale ku radości wielu osób, znów wraca do łask.
Dobrze jest mieć też marynarkę w niezobowiązującym kolorze, która sprawdzi się podczas wieczornego wyjścia. W tym sezonie króluje kolor musztardowy albo odcień butelkowej zieleni.
Jeśli chodzi o tanie marynarki, warto szukać ich w sklepach oferujących sprzedaż odzieży online. Można też spokojnie poczekać na przeceny, które już niebawem pojawią się w większości sklepów stacjonarnych.

— 10 października, 2018