Kobiety zwykle kochają buty, im bardziej wymyślne, tym lepiej. Niestety jednak często piękny, imponujący wygląd damskiego obuwia idzie w parze z małym komfortem użytkowania, czemu nie można się dziwić, gdyż trudno uznać za bardzo wygodne na przykład wysokie obcasy. Niemniej jednak panie ciągle je kupują, gdyż efektu, jaki takie buty dają, nie da się z niczym porównać.

Im wyższe szpilki, tym lepiej

czarne czółenka na platformieNie da się ukryć, że buty na wysokich obcasach dodają uroku każdej kobiecie. Dodają centymetrów, optycznie wyszczuplają i wspaniale wydłużają nogi. Wymuszają też specjalny chód, który uznawany jest za bardzo seksowny, choć czasem tylko na poziomie podświadomości – właśnie dlatego takie buty robią wielkie wrażenie na mężczyznach. Lekarze uważają, że najlepsza wysokość obcasa to 3-5 cm, jednak panie kochające szpilki nie unikają nawet kilkunastocentymetrowej wysokości! Szpilki są też eleganckie – nie może obyć się bez nich żadna ważna okazja, typu impreza czy spotkanie towarzyskie. Dodają pewności siebie i prestiżu, po prostu więc trzeba je nosić.

Buty na platformach

Od kiedy tylko sandały i czółenka na platformie (https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Czolenka-247.html) pojawiły się w sprzedaży, zyskały sobie ogromną popularność. Ich wielbicielki doceniają zwłaszcza to, że dodają one jeszcze więcej centymetrów niż zwykłe obcasy. Poza tym obecność platformy sprawia, że mniej odczuwa się wysokość obcasa, można więc pozwolić sobie na noszenie nawet kilkunastocentymetrowych szpilek.

— 14 października, 2018