Espadryle to modne obuwie na lato. Są tanie, modne i wygodne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno na co dzień jak i do pracy oraz na wyjazdy. Z każdym sezonem zyskują coraz większą popularność, także z uwagi na fakt, że pasują do wielu, różnorodnych stylizacji. Warto wiedzieć z czym je łączyć, by nie popełnić modowej gafy.

Buty espadryle damskie – z czym je łączyć?

Tego typu obuwie bardzo dobrze prezentuje się w połączeniu ze stylem marynarskim i paskami. Pasują do codziennych, zwiewnych i kobiecych sukienek, zapewniając komfort na co dzień i znaczna wygodę.
Espadryle warto łączyć także z haftowanymi bluzkami i torebkami z naturalnej skóry. Jeśli dodamy je do spodni z nogawką typu 3/4 to będą pełnić wówczas główną rolę w stylizacji i zdecydowanie będą rzucać się w oczy. Warto wybrać wówczas eleganckie espadryle na białych spodach, które wyglądają ciekawie na stopie i są ozdobą stylizacji.

Modne espadryle wiązane – z czym nie warto ich łączyć w stylizacjach?

Espadryli damskich nie powinno się łączyć z rajstopami i skarpetami. Uważa się to za wysoce nieestetyczne, a wręcz modowe faux pas.
Ponadto espadryli nie powinno się łączyć z eleganckimi strojami, w tym strojami wieczorowymi dla kobiet i mężczyzn oraz z marynarkami. W tym zestawieniu nie wygląda to estetycznie ani elegancko. Podobnie nie łączy się espadryli z sukienkami wieczorowymi i spódnicami. Na tego typu okazje nie są one uznawane za eleganckie, nawet biorąc pod uwagę ich wygodę i fakt, że pozwalają nodze na swobodę i nie obciążają jej znacząco.

— 2 kwietnia, 2019