W modzie nie warto chodzić na kompromisy – tworzenie swojego stylu dobrze jest opierać na ubraniach i butach najwyższej jakości, które nawet po latach i wielokrotnym używaniu wciąż świetnie się prezentują. Gwarantują to między innymi buty wykonane z dobrej jakościowo skóry, utrzymane w klasycznej stylistyce. To wcale nie oznacza, że to obuwie tylko dla nobliwych staruszków. Na przykład monki buty to doskonała kwintesencja elegancji i stylu, również dla naprawdę młodych mężczyzn.

Eleganckie, ale zarazem super modne buty

monkiNiektóre modele butów są zarazem naprawdę bardzo eleganckie, można powiedzieć wręcz klasyczne, ale z drugiej strony mają w sobie coś z najnowszych trendów. Dlatego tak chętnie są noszone przez młodych mężczyzn, dla których są kwintesencją dobrego stylu bez zadęcia. Właśnie takie są monki buty, uwielbiane między innymi przez Anglików czy Włochów, którzy w Europie naprawdę słyną z bardzo dobrego stylu. Zestawy tworzone przez mężczyzn z tych krajów naprawdę warto kopiować, zwracają też uwagę właśnie na takie detale jak na przykład buty, paski czy okulary dobierane do stylizacji.

Jakie Monki wybrać

Buty Monk zwykle nie należą do tanich, zatem zakup swojej pierwszej pary warto dobrze przemyśleć. Inwestycja w buty wykonane ze skóry licowej, na przykład w kolorze czarnym lub koniakowego brązu, to naprawdę dobry trop. Można oczywiście postawić też na buty wykonane z weluru lub zamszu – takie modele również znajdują się w sklepach obuwniczych, często mają ciekawe odcienie koloru beżowego lub szarego

— 15 kwietnia, 2019