Są ludzie, którzy twierdzą, że kobieca szafa nigdy nie jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie jej buty. Cóż, w niektórych lub nawet większości przypadków jest to prawda. Kobieta nigdy nie może mieć tylko jednej pary butów, jest to w jakiś sposób niemożliwe, ponieważ potrzebuje się kilku par butów w różnych porach roku. Jeśli jednak chce się mieć parę butów, które sprawią, że ciało będzie wyglądało proporcjonalnie niezależnie od wzrostu, najlepiej jest wybrać kobiece jesienne botki. Ten styp pasuje wszystkim. Oto kilka porad dla wysokich i niskich kobiet, które można zastosować, aby poczuć się jeszcze piękniej.

Najlepsze buty dla wysokich kobiet

Niektóre kobiety, które są bardzo wysokie, boją się, że będą wyższe od swoich partnerów, więc unikają wyboru szpilek. Ale nie trzeba ograniczać się do butów na płaskim obcasie. Można nosić także wysokie obcasy, które uczynią ciało smuklejszym i bardziej proporcjonalnym. Jeśli nie chce się być dużo wyższym od ludzi wokoło, można wybrać damskie botki jesienne na niskim obcasie, maksymalnie do 3,5 cm.

Najlepsze buty dla niskich kobiet

Niektóre kobiety uważają, że ich niski wzrost to wada, ale nie jest to prawda. Można nosić wysokie obcasy, dzięki czemu ciało wydaje się dłuższe i szczuplejsze, a nie sprawia, że jest się wyższym od swojego partnera, co jest kolejną zaletą.

Ale należy też uważać, jakiej wysokości obcasy się wybiera. Świetnie wyglądają wysokie obcasy o długości 7 cm, z odkrytymi palcami i piętami. Zbyt wysokie obcesy mogą sprawić, że chodzenie stanie się niekomfortowe, a nawet bolesne, bez względu na to, czy będzie się w pracy czy w klubie.

— 20 czerwca, 2019