Bielizna pełni wiele funkcji. Powinna być wygodna, zapewniać higienę, ale równocześnie może też być kusząca. Jej zadaniem jest podkręcenie temperatury w sypialni. Nie każde ubranie się do tego nadaje. Jaka powinna być bielizna erotyczna, by można było nazwać ją bielizną do zadań specjalnych?

Pociągająca

Podstawowym zadaniem bielizny erotycznej jest budzenie zachwytu. Ma sporo odsłaniać, ale też musi zostawiać pewne pole dla wyobraźni. Powinna być ozdobna, ale równocześnie nie może być przesycona dodatkami. Ma upiększać ciało, ale nie powinna nad nim dominować. Bielizna erotyczna – https://obsessive.com/ przede wszystkim musi eksponować ciało tak, by zachęcać do kontaktu fizycznego. Głównym zadaniem tej bielizny jest rozgrzewanie atmosfery dzięki czemu, nawet zwykły wieczór może zamienić się w niezapomnianą przygodę. Taka bielizna to też świetny pomysł na prezent dla drugiej połowy. Dobrym pomysłem jest wspólne wybieranie bielizny. Dzięki temu oboje partnerzy mają szansę na odkrycie własnych pragnień i zrealizowanie fantazji.

Bielizna erotyczna, a codzienność

Warto pamiętać, że pod tym pojęciem nie ukrywają się wyłącznie majtki i biustonosze. Na bieliznę erotyczną składają się różne elementy – body, gorsety, pończochy na pasach, czy przejrzyste koszulki. Ubrania te tylko przypominają swoje tradycyjne odpowiedniki. Ich charakterystyczną cechą jest to, że są najczęściej przejrzyste, koronkowe oraz mają dodatkowe wycięcia. Bardzo często też łatwo się je ściąga, dzięki licznym haftkom i tasiemkom. Może nadawać odrobiny pikanterii lub nawet być dość wulgarna. Wszystko zależy od upodobań zakładającej ją osoby.Takiej bielizny nie nosi się na co dzień. To wyposażenie idealne na niezwykłe wieczory, bo noszenie jej nie należy do komfortowych. Ubrania te nie zostały zaprojektowane do noszenia, a raczej do prezentowania się.

— 21 czerwca, 2019