Koszulki Prosto już od wielu lat stanowią obowiązkową część garderoby, dla każdego kto pasjonuje się tematyka streetwear i utożsamia się z jej ideologią. Marka Wojciecha Sosnowskiego „Sokoła” każdorazowo wraz z wypuszczeniem nowej kolekcji spotyka się z falą zainteresowania. Jego projekty zachwycają prostotą, ale też niepowtarzalnością. Można być pewnym, że poszukując swojej koszulki, w BraggaShop będziesz miał duży wybór pośród różnych wzorów i fasonów: https://www.braggashop.pl/koszulki-prosto-cat-36.

Dla każdego coś dobrego

Asortyment sklepu BraggaShop nie kończy się jednak tylko na koszulkach. Znajdziemy tam, również bluzy, kurtki, czapki, spodnie, longsleeve i akcesoria, a wsród nich paski, saszetki oraz etui na laptopa. Kobiety kochające miejski, uliczny styl, nie mogą czuć się zaniedbane. Dla nich dodatkowo firma Prosto Wear przygotowała spódnice, sukienki, polo, a nawet bieliznę.

Miejska elegancja

Elegancja i streetwear w jednym – tak można określić nową kolaboracje między liderami w swych segmentach: firmą Prosto Wear, a Vistula. To niespotykany wcześniej pomysł i całkowicie nowe spojrzenie na modę hip-hopową, która w Polsce nie była nigdy kojarzona z eleganckimi krojami. Można powiedzieć, że jest to próba zetknięcia ze sobą pozornie dwóch odmiennych światów. Dzięki tej nowej kolekcji, można w stanie połączyć klasyczną i elegancką modę męska oraz nowoczesność mody ulicznej. Eleganckie kroje ubrań pozwalają włożyć klasyczny t-shirt bez względu, na okazję.

— 3 lipca, 2019