Producenci starają się przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientek, dlatego też co roku oferują nowe modele legginsów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są aktualnie trendy i na co zwrócić uwagę wybierając eleganckie legginsy nike.

Jakie modele wybrać?

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście damskie legginsy modelujące sylwetkę. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych kobiet, które chcą optycznie wysmuklić swoje nogi. Na półkach sklepowych królują również nowoczesne legginsy z efektem push up. Modele te zaprojektowane zostały w taki sposób, aby lekko unosić i zaokrąglać pośladki. Wielu czołowych producentów ma w swojej ofercie sprzedażowej również legginsy z wysokim stanem. Modele te posiadają wysoki pas, dzięki czemu można optycznie uzyskać węższą talię. Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć nadmiar tłuszczu na brzuchu. 

Oddychające materiały

Kluczem do sukcesu jest zawsze to, aby wybrać legginsy nike, które wykonane są z oddychających materiałów. Dotyczy się to przede wszystkim sportowych legginsów, które powinny być wykonane z syntetycznych materiałów takich jak np. poliester elastan. Materiał ten jest bardzo elastyczny i szybkoschnący. Do największych zalet poliestrowych legginsów należy zaliczyć również przystępną cenę oraz to, że są łatwe w utrzymaniu czystości. Najbardziej wymagające kobiety powinny postawić na damskie legginsy nike z technologią dry-fit, dzięki której można utrzymać uczucie suchości i chłodu.

— 22 sierpnia, 2019