Dobór odpowiednich butów oraz dopasowanie ich do wymiarów stopy i indywidualnych potrzeb jest zazwyczaj niezwykle trudne. Ciężko znaleźć obuwie, które będzie jednocześnie spełniało wszystkie warunki. Często bowiem okazuje się, że albo nie ma rozmiaru butów, które właśnie sobie upatrzyłyśmy albo buty, które rozmiarowo pasują nam na stopę, nie do końca nam się podobają.

Alternatywa dla gotowych butów

Dla kobiet, które mają trudności w dobraniu odpowiedniego obuwia pod względem wygody i wyglądu, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firm, które oferują szycie butów na zamówienie. Idealne buty to takie, które leżą na naszej stopie niczym druga skóra. Firmy zajmujące się tego typu zamówieniami, posiadają kreatory gdzie należy podać określone wymiary stopy. Dzięki temu obuwie zawsze będzie idealnie dobrane.

Wyraź siebie

Decydując się na buty na zamówienie, mamy pewność, że nikt inny nie będzie posiadał drugiej identycznej pary. Prawdopodobieństwo, że tak się stanie jest niemal zerowe. Zwłaszcza wtedy, gdy skorzystamy z oferty firmy, która posiada bardzo wiele możliwości kreowania obuwia.

Projektując obuwie zazwyczaj możemy wybrać rodzaj i kolor skóry, wszelkie detale typu sznurowania, zapięcia, rzepy, kokardy, wstążki, ćwieki, cyrkonie, naszywki itp.

Firmy zajmujące się sprzedażą butów na zamówienie np. https://patine.pl/category/na-zamowienie zazwyczaj przyjmują zamówienia nie tylko drogą internetową, ale również umożliwiają osobiste złożenie zamówienia. Jest to niezwykle pomocne dla osób, które nie do końca potrafią sobie poradzić z samodzielnym zaprojektowaniem butów.

— 10 października, 2019