Bluza jest ulubionym elementem garderoby zdecydowanej większości mężczyzn. Produkt jest przede wszystkim wygodny, dlatego panowie tak lubią zakładać go na co dzień bez względu na okazję. Należy jednak mieć świadomość, że bluza będzie prezentowała się korzystnie tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie prawidłowo dobrana.

Na jakie rodzaje bluz można się zdecydować?

Zdecydowana większość osób ma mylne przekonanie, że w bluzach nie ma zupełnie nic ciekawego. Warto mieć świadomość, że najbardziej znani producenci oraz renomowane marki mają w swoich ofertach asortymentowych produkty w różnych fasonach, które spokojnie można połączyć do dowolnej stylizacji.

Jakie są najczęściej popełniane błędy przy wyborze bluzy?

Panowie kupując bluzy prosto bardzo często popełniają bardzo proste błędy. Mężczyźni wychodzę z błędnego założenia, że jeżeli bluza będzie bardzo szeroka to będą prezentowali się w nich korzystnie. Oczywiście bluza Prosto męska musi być wygodna, jednak nie można w niej wyglądać jak w „worku”. Ponadto ubranie nie powinno krępować żadnych ruchów.

Podejmując decyzję o zakupie bluzy koniecznie trzeba wziąć pod uwagę ściągacze. Rekomendowany jest wybór bluzy z bardziej ściągniętymi zakończeniami.

Czy warto zdecydować się na bluzę z własnym nadrukiem?

Nie tylko panowie, ale również panie coraz częściej decydują się na bluzę z własnym oryginalnym nadrukiem. W ten prosty sposób mężczyzna lub kobieta mogą wyróżnić się np. na ulicy.

— 13 listopada, 2019