Wybierając nowe klapki damskie z ostatnich kolekcji modowych marek jak ta: https://arturovicci.pl/klapki warto zwrócić uwagę na to, aby były one nie tylko ładne i wytrzymałe, ale również bardzo zdrowe. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się klapki fakirki. Mowa tutaj oczywiście o leczniczym obuwiu, które zapewnia niesamowity masaż stóp.

Lecznicze obuwie

Niestety wiele kobiet na co dzień całkowicie zaniedbuje swoje stopy, dlatego też warto jak najszybciej postawić na klapki damskie, które zapewnią komfort i pozwolą uniknąć wszelkich napięć. Fakirki są doskonałym wyborem dla tych osób, które poszukują ciekawej alternatywy dla mat leczniczych i masażerów do stóp. Klapki ortopedyczne mają bardzo wiele zalet, dlatego też warto wykorzystać ich olbrzymi potencjał zwłaszcza, jak dużo czasu spędza się w klapkach. Systematyczny masaż refleksologiczny nie tylko łagodzi bóle, ale co najważniejsze rozluźnia mięśnie. Jest to doskonały wybór dla kobiet, które chcą poprawić krążenie i odprężyć się po ciężkim dniu w pracy.

O czym należy pamiętać?

Oryginalne klapki ortopedyczne powinny posiadać stabilną i bardzo solidnie wykonaną gumową podeszwę. Klapki regulowane są za pomocą pasków albo rzepu, dzięki czemu zapewniają stabilizację i bezpieczeństwo podczas chodzenia. Damskie klapki bardzo często posiadają wyższą platformę niż męskie. Nie można zapominać również i o tym, że klapki ortopedyczne zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią wentylację. Suche stopy w sezonie letnim zapewniają niesamowity komfort, dlatego też nie warto oszczędzać na porządnych klapkach damskich.

— 24 stycznia, 2020