Jeszcze kilka lat temu mało który mężczyzna chodził w piżamie. W dzisiejszych czasach sytuacja zmieniła się o 180 stopni, dlatego też producenci coraz częściej oferują komplety piżam dla Panów w każdym wieku.

Jaka piżama jest dobrym wyborem?

W sezonie zimowym godne polecenia się piżamy flanelowe albo piżamy polarowe. Materiały te są nie tylko bardzo ciepłe, ale również przytulne, dzięki czemu można zapewnić sobie wysoki komfort podczas snu. W cieplejsze noce można postawić na jedwabne albo satynowe piżamy, które w tym konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby piżama męska wykonana była solidnie i co najważniejsze, aby posiadały odpowiedni rozmiar. Sprawdź: https://www.xoxoxo.pl/kategoria/dla-niego-pizamy

Na jaki fason postawić?

Dla większości mężczyzn najlepszym wyborem będzie klasyczny fason. Warto postawić również na tradycyjne kolory, w których każdy mężczyzna czuć będzie się bardzo komfortowo. W obecnym sezonie najmodniejsza jest piżama męska w paski. Dla młodszych mężczyzn ciekawym pomysłem może okazać się również oryginalna piżama z śmiesznym nadrukiem. Tego typu odzież jest doskonałym pomysłem na prezent. W przypadku piżam walory estetyczne zawsze schodzą na drugi plan, a na pierwszym miejscu jest zawsze wygoda. Najprostszym rozwiązaniem jest postawienie na gotowy komplet. Zestaw składający się z góry i dołu zawsze będzie do siebie pasował, dzięki czemu nie ma ryzyka złego zestawienia.

— 23 marca, 2020