Nadejście wiosny to wspaniały czas na porządki w szafie. Kiedy pozbędziemy się już starych rzeczy, a ciepłe swetry i zimowe golfy zostaną schowane w głębi, przyjdzie czas na zakup nowych rzeczy, które odświeżą naszą garderobę. Podstawowym ubraniem na tę porę roku są kurtki przejściowe damskie. Duże wiosenne zakupy nie muszą jednak wiązać się wcale z ponoszeniem dużych kosztów. W poniższym tekście zdradzimy miejsca, w których można kupić tanie kurtki wiosenne damskie. Zapraszamy do lektury!

Zakupy online

Na przeceny i okazje cenowe nie mamy obecnie co liczyć w sklepach stacjonarnych. Jak powszechnie wiadomo, obniżek cen w tradycyjnych sklepach możemy spodziewać się dopiero pod koniec sezony, więc odpuśćmy sobie ten sposób robienia zakupów. Kurtki damskie wiosenne w rozsądnych cenach możemy znaleźć natomiast w sklepach internetowych, gdzie o wiele częściej zdarzają się przeceny. Większość firm zapewnia wszystkim nowym klientom zniżkę w wysokości od 10% do 20% za samo zapisane się do newslattera.

Second handy

Dość popularnymi miejscami, słynącymi z tanich ubrań są sklepy z odzieżą używaną tzw. secon handy. Bardzo często znajdziemy w nich ubrania, których koszt wyceniony jest na podstawie ich wagi, co skutkuje naprawdę okazyjnymi cenami. Sklepy takie mają jeszcze jedną ważną zaletę: bardzo mało prawdopodobne, że spotkamy na ulicy osobę ubraną w taką samą kurtkę jak my, co zdarza się często w przypadku zakupu w sieciówkach.

— 25 kwietnia, 2020