Jeszcze do niedawna sportowe bluzy damskie nie były często zakładane na co dzień, chyba, że wybierałyśmy się na basen czy siłownię. Dziś bluzy sportowe to jedne z ważniejszych damskich elementów garderoby. Jak nosić bluzy damskie sportowe, by wyglądały niebanalnie?

Nie tylko szarość

Bluzy damskie najczęściej kupujemy w szarym, czarnym czy białym kolorze. Czy nie warto zaszaleć i postawić na bluzy, które mają niebanalny krój oraz kolor?

Asymetryczne bluzy damskie to bardzo ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w połączeniu z jeansami. Dzięki ciekawemu zakończeniu stylizacja nabierze ciekawego, niecodziennego charakteru.

Warto również postawić na bluzy damskie w ciekawych kolorach. Czerwień świetnie komponuje się z jeansami. Jest to energetyczny i wesoły kolor, który ożywi każdą stylizacje. Pastelowe kolory sprawdzają się w połączeniu z delikatnymi plisowanymi spódnicami. Dzięki takiemu zestawieniu można wyglądać naprawdę niebanalnie.

Również do spódnicy

Bluza damska klasycznie łączona jest ze spodniami. Warto jednak pomyśleć o połączeniach ze spódnicą.

Jeansowe spódnice mini w zestawieniu z bluzą damską to wygodna i ciekawa stylizacja, która w połączeniu z trampkami sprawdzi się w czasie długich wycieczek, czy biegania po mieście.

Bluzy damskie równie ciekawie wyglądają w połączeniu ze spódnicą glamour. Jest to zestaw, który sprawdzi się nie tylko na codzienne wyjścia, ale również na wieczorne eskapady do kina czy na randkę.

— 25 czerwca, 2020