Dzieci, szczególnie te najmłodsze, uwielbiają bawić się w naśladowanie. Dlatego też kilkulatki szczególnie ucieszą się, gdy będą mogły nosić odzież podobną do tej, którą posiadają ich rodzice. Jedną z takich opcji jest nocna bielizna.

Sen to nie tylko łóżko

Aby móc komfortowo wypocząć, konieczne jest nie tylko wygodne łóżko, ale również odzież na noc. Piżama dla mamy i córki https://www.xoxoxo.pl/kolekcja/pizamy-dla-mamy-i-corki stanowi świetny pomysł na podarunek dla bliskich osób. W takim zestawie zarówno mama jak i jej dziecko z pewnością komfortowo wypoczną, czując podświadomie bliskość drugiej osoby.

Nie tylko do snu

Co więcej, w dobie rosnącej popularności rodzinnych sesji, piżama dla mamy i córeczki może być świetnym pomysłem na kilka fotek w domowym zaciszu. To doskonała pamiątka, która po latach pozwoli na przyjemne wspominanie wspólnie spędzonych chwil.

Jak wybrać piżamy?

Przede wszystkim – należy odpowiednio dobrać rozmiar, pamiętając jednocześnie że oznaczenia na odzieży są jedynie orientacyjne. Rozmiar 2-3 lata wcale nie musi pasować na dziecko w tym wieku, dlatego też dobrze jest mieć ze sobą w sklepie jakąś odzież dziewczynki lub po prostu dokładnie ją zmierzyć przed zakupem.

W przypadku piżamy dla mamy wybór jest nieco prostszy, gdyż łatwiej jest ocenić rozmiar. Dopasowane do siebie piżamy mogą nosić rozmaite nadruki, najprostszy napis „mama” i „córka” lub zupełnie inne aplikacje. Istotnym jest, by wybrać produkt wysokiej jakości, który nie uszkodzi się podczas prania.

— 21 lipca, 2020