Komfort snu to bez wątpienia jedna z najważniejszych rzeczy dla każdego. Aby dobrze się wyspać, nie tylko trzeba sobie dobrze pościelić. Bardzo ważne jest również to, w czym śpimy na co dzień. Już dzisiaj warto zainwestować w wygodne i przewiewne piżamki na wiosnę i lato, bo dzięki nim można czuć się dużo bardziej komfortowo. Godna uwagi jest polska marka produkującą piżamy – Pigeon.

Najlepsze piżamy na wiosnę i lato


Piżamy dedykowane na ciepłe miesiące powinny być wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny, który przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Najlepiej sprawdzi się zatem piżamka wykonana z bawełny lub wiskozy, Natomiast pod uwagę można wziąć również piżamę lnu lub jedwabiu.

Bardzo wygodne są dwuczęściowe modele składające się z szortów oraz koszulki z krótkim rękawem. Zamiast koszulki z rękawem można wybrać model z koszulką na ramiączkach. W takiej piżamie będzie wygodnie i przewiewnie w nawet bardzo gorące letnie noce.

Koszule nocne na ciepłe dni


Inne tradycyjne wybór do spania to bardzo kobiece koszule nocne. Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej jedną koszulkę dedykowaną do spania. Ta nocna bielizna sprawdza się doskonale wtedy, gdy kobieta chce prezentować się powabnie.

Poza tym po koszulki sięgają tradycjonalistki, które lubią ponadczasową bielizną nocną w dobrym stylu. Najważniejsze, aby koszule również były wykonane z tkanin naturalnych, które umożliwiają termoregulację organizmu.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą Xoxoxo.pl

— August 1, 2020