Jesień to czas, w którym zastanawiamy się, jakie kozaki wybrać na najbliższe miesiące. Propozycji jest bardzo dużo. Możemy wybrać kozaki na płaskiej podeszwie lub na obcasie. Długie, muszkieterki lub kozaki do połowy łydki. Jak nosić kozaki, by wyglądać elegancko i stylowo?

Na płaskiej podeszwie czy na obcasie?


Kozaki damskie skórzane na płaskiej podeszwie są idealnym wyborem na co dzień. Długie chodzenie w butach na obcasie nie jest najwygodniejsze, kozaki na płaskiej podeszwie są wygodne i stabilne.

Muszkieterki świetnie wyglądają w połączeniu ze spódnicami. Sprawdzą się w stylizacjach ze spódnicą mini, jak i midi.

Kozaki damskie skórzane na obcasie są na pewno bardzo eleganckie i niezbędne na ważniejsze wyjścia. Chcąc czuć się stabilniej warto wybrać kozaki na słupku. Jest to obcas, który wysmukli sylwetkę, a jednocześnie pewnie podpiera nogę, co na oblodzonych chodnikach może mieć ogromne znaczenie.

W garderobie warto mieć kozaki damskie skórzane na obcasie za kolano, które idealnie wyglądają w połączeniu z rurkami czy legginsami. Nie można również rezygnować z kozaków sięgających do połowy łydki, które tworzą ciekawe stylizacje ze spódnicami przed kolano.

Wybierając kozaki damskie skórzane warto postawić na kilka fasonów. Na codzienne wyjścia sprawdzą się wygodne i funkcjonalne buty na płaskiej podeszwie. Do bardziej uroczystych i niecodziennych stylizacji wybierzemy buty na eleganckim obcasie, które sprawią, że stylizacja będzie unikalna i wyjątkowa.

— 2 września, 2020