Rajstopy damskie jest to jedna z najbardziej seksownych części garderoby każdej kobiety. Powinno się je dopasować zarówno do stroju, jak i do okazji.

Kobiety, które chcą się wyróżnić i podkreślić linię nóg, powinny pozostawić w szafie rajstopy matowe. Rajstopy błyszczące, szczególnie wieczorem będą przyciągać uwagę. Mogą to być delikatne, lekko nabłyszczane, czarne albo srebrne brokatowe.

Jak wybrać idealne rajstopy?

Rajstopy, które nadają się na wyjątkową okazję, powinny przykuwać uwagę. W sklepie internetowym z rajstopami, jest bardzo duży wybór. Z tego względu zostały wprowadzone różne ich klasyfikacje. Mają one za zadanie ułatwienie wyboru podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Jedna z nich to podział rajstop na różne grubości, o czym mówi liczba DEN. Im jest ona niższa, tym rajstopy są cieńsze i delikatniejsze.

Rajstopy funkcyjne to modele, które poprawiają mankamenty kobiecej sylwetki. Niektóre z nich unoszą pośladki, a niektóre posiadają właściwości wyszczuplające.

Zawsze modne i bardzo seksowne są kabaretki. Obecnie nie są uważane za wyzywające i dopuszczalne jest noszenie ich przez cały dzień. Ten typ rajstop może świetnie podkreślić i wymodelować kobiece nogi.

Najnowsze trendy

Obecnie bardzo modne są rajstopy w delikatne, kobiece wzory. Są to kropki, serduszka, gwiazdki i wiele podobnych. Powinny być dopełnieniem całości stroju.

Seksowne rajstopy damskie we wzorki mogą być założone do gładkiej, ciemnej spódnicy i wtedy będą podstawowym elementem stylizacji.

Efekt wydłużenia i wyszczuplenia nóg można uzyskać decydując się na rajstopy w pionowe wzory. Drobne i niewielkie wzorki na rajstopach dadzą efekt dopełnienia całości stylizacji.

— 13 stycznia, 2021