Stylizacja na każdą okazję

Obecnie sukienki maxi cały czas zyskują coraz większą popularność. Czy słusznie? Oczywiście, że tak!

Sukienki maxi https://sklep.bbstudio.eu/pl/c/Sukienki-maxi/47 to idealna stylizacja nie tylko na eleganckie, wieczorowe okazje. Sukienki maxi sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i do pracy, czy też na romantyczną randkę. Najpopularniejszym typem pośród sukienek maxi, jest sukienka z rozcięciem. Wszystkim dobrze znane rozcięcie często prowadzone jest do uda, a w odważniejszych stylizacjach nawet do samej talii. Wszystko zależy od tego na ile chcemy sobie pozwolić.

Dla kogo dobra będzie sukienka maxi z rozcięciem?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi typu: wysoka kobieta ze szczupłymi nogami. Prawda jest taka, że sukienka maxi z rozcięciem idealna jest dla każdej kobiety. Tak, dokładnie dla każdej. Wszystko zależy jednak od tego, jaką długość i jaki fason sukienki wybierzemy.

Czy długość naprawdę jest aż tak ważna?

sukienki maxi z rozcięciem

Oczywiście! Długość sukienki zdecydować może o tym, czy optycznie nasze nogi zostaną skrócone, czy też cała sylwetka zostanie wysmuklona. W przypadku niższych kobiet idealne mogą okazać się sukienki maxi aż do samej ziemi, ponieważ sprawi to wrażenie, jakbyśmy byli zdecydowanie wyższymi osobami. Jeśli z kolei poszczycić możemy się nieco większym wzrostem to mamy prawdziwe szczęście. W takim przypadku nie zaszkodzi nam żadna długość sukienki, a wręcz przeciwnie. Najwięcej w tym przypadku zależy jednak od butów, ponieważ wysokie szpilki sprawić mogą, że będziemy wyglądać przynajmniej dziwnie.

— 21 lipca, 2021