Wiele kobiet stawia bardzo wysoko na odpowiedni dobór bielizny damskiej. Niewątpliwie jest ona nieodłącznym elementem kobiecej garderoby. Często podczas zakładania bielizny, chcemy, by wszelkie mankamenty naszego ciała zostały zatuszowane. Sporo kobiet chce też podkreślić i wyeksponować walory swojego ciała. Zakupienie zmysłowej bielizny pozwoli również dodać nieco odwagi kobiecie.

Dobór bielizny damskiej

Wiele kobiet zastanawia się jak wybrać bieliznę damską. Jedną z bazowych rzeczy jest oczywiście dobór odpowiedniego rozmiaru, który spowoduje komfort noszenia bielizny. Wiele kobiet ma z tym problem, a pojawia się on najczęściej podczas kupna biustonosza. Dobrze jest więc zmierzyć wszelkie niezbędne parametry naszego ciała, które potem ułatwią nam dobór odpowiedniego biustonosza. Gdy już będziemy znały swoje parametry i wybierzemy potencjalną bieliznę, dobrze jest stanąć przed lustrem i zwyczajnie ją przymierzyć. Dobry biustonosz będzie stabilnie podtrzymywał piersi. Jeśli mówimy jednak o majtkach, sprawa jest dużo łatwiejsza, ponieważ jeśli nosimy rozmiar innych ciuchów np. M, to majtki też powinny być tego rozmiaru, lecz nie jest to sztywna reguła. 

Dobór odpowiedniej bielizny pod figurę

Nie każda kobieta została obdarzona idealnymi proporcjami ciała i dobrą decyzją będzie kupno stroju, który pozwoli nieco manipulować wyglądem naszego ciała. Jeśli chcemy dokonać korekt stawiając na bieliznę, dobrym ruchem będzie najpierw określenie partii ciała, którą chcemy maskować lub eksponować. Niedoskonałości brzucha możemy tuszować za pomocą majtek z wyższym stanem lub tych wyszczuplających, które idealnie ściągają, a także wygładzają nasze boczki. 

Odpowiedni dobór materiału bielizny

Dobór odpowiedniego materiału pozwala uzyskać wysoki komfort w użytkowaniu bielizny. Sztywne oraz za ciasne majtki będą przynosić niepożądane efekty, dlatego warto kupić bieliznę, która jest wykonana z dobrej jakości tkaniny jak te – https://intimiti.pl/bielizna-damska. Pamiętajmy by kierować się wygodą, a nie estetyką na pierwszym miejscu.

— 7 sierpnia, 2021