Trend zadbanego i dobrze wyglądającego mężczyzny jest w ostatnim czasie bardzo zauważalny. Schludny wygląd to dziś podstawa, bez względu na to, czy pracujemy w biurze, na uczelni, czy w jakimkolwiek innym zawodzie. Ale jak zadbać o wygląd, jeśli zamierzamy iść na siłownię, jogging, lub po prostu chcemy czuć się swobodnie w tym, co nosimy? Jest na to sposób.

Mężczyzna w dresie

Dziś wiele marek proponuje panom stylowe i modne zestawy sportowych ubrań. Nie są to już obszerne i szerokie spodnie, które zniekształcają sylwetki mężczyzn. Nowoczesny komplet dresowy męski z Desportivo może być stylowym zestawem, który podkreśli sylwetkę i nada stylizacji szyku.

Elegancja na sportowo?

Tak, jest to możliwe, aby nawet elegancki pan mógł po pracy założyć luźny zestaw sportowy w postaci dresu. Nikogo nie dziwi już taki styl nawet u starszych osób. Dzisiejszy tryb życia ukierunkowany jest na dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, a moda i nowoczesne trendy muszą za tym podążać. Tak więc i starsi, i młodsi, mogą pozwolić sobie na noszenie dresu, gdyż często jest to wyznacznik ich stylu życia.

Jak nosić sportowe ubrania?

Chcąc założyć zestaw dresowy powinniśmy pamiętać o kilku prostych zasadach:
– spodnie wybierajmy takie, które są bardziej dopasowane i przypominają krój joggerów
– zdecydujmy się na kolor kompletu, w którym czujemy się dobrze i który pasuje do typu naszej urody
-możemy łączyć elementy dresowe z innymi częściami garderoby, jak na przykład elegancką marynarkę ze sportowymi spodniami w kant lub kurtkę jeansową z dresowym dołem
– buty, które będą się dobrze komponować ze sportowymi spodniami to nie tylko adidasy do biegania, ale i sneakersy lub trampki

Dzisiejsze kroje ubrań sportowych są na czasie i wypada je zakładać idąc nie tylko na bieżnię. Moda pozwala dziś na eksperymentowanie i bawienie się nią. Można wyglądać stylowo, modnie i dodatkowo czuć się swobodnie w wybranym zestawieniu sportowym.

— 17 sierpnia, 2021