Kobiety kochają buty. Wiele z nich ma ich w szafie niezliczoną ilość par na każdą okazję. Buty na płaskim obcasie, trampki i sportowe obuwie do lasu i na spacer, klapki na wakacje, czarne szpilki do pracy lub na wieczorną kolację i wytworne botki na bal. A na jaką okazję nadają się botki sznurowane? 

Botki sznurowane na co dzień i od święta

W sklepach można znaleźć różnego rodzaju botki. Jedne nadają się do chodzenia na zimę, a inne wiosną lub nawet latem. Botki dostępne są w różnych fasonach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdej kreacji. Zazwyczaj sięgają na kostkę, co sprawia, że pasują nie tylko do spodni, ale obłędnie także wyglądają do długiej spódnicy lub sukienki z rozporkami. Botki sznurowane mogą być eleganckie lub sportowe. Niezależnie od wyboru fasonu prezentują się zawsze cudownie. Botki na płaskim obcasie świetnie sprawdzą się podczas jesiennych spacerów po parku czy lesie. Botki sznurowane na obcasie pasować będą do eleganckiej sukienki ubranej podczas romantycznej kolacji z ukochanym. 

Botki sznurowane – absolutny must have

Botki sznurowane to w tym sezonie najmodniejsze buty dla każdej stylowej kobiety. W żadnej szafie nie może ich zabraknąć. Zważywszy na to, że pasują do każdego stroju sprawdzą się na co dzień i podczas uroczystych spotkań. Dodatkową zaletą botków sznurowanych jest to, że wyglądają obłędnie i można je nosić praktycznie przez większość roku.

— 4 listopada, 2021