Bielizna wyszczuplająca jest polecana dla kobiet, które pragną zatuszować drobne mankamenty sylwetki oraz nadać jej prawidłowe proporcje. W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są różnorodne produkty, w tym choćby figi z wysokim stanem.

Czy warto wybierać bieliznę wyszczuplającą?

Figi z wysokim stanem czy inne modele wyszczuplające pomagają wymodelować kształt pośladków, wysmuklić talię oraz spłaszczyć brzuch. Nie sprawiają one, że te problemy znikają bez ćwiczeń czy odpowiedniej diety, ale doraźnie poprawiają wygląd sylwetki. Tego typu bielizna sprawdza się doskonale pod dopasowaną sukienką czy opinającymi ciało spodniami. Wykonana z elastycznego materiału bielizna wyszczuplająca pozwala odjąć nawet kilka centymetrów w obwodzie bioder czy ud.

Kiedy warto wybrać bieliznę wyszczuplającą?

Figi z wysokim stanem (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Majtki_Rodzaje_Figi-wysokie-439.html) warto wybierać nie tylko w przypadku chęci ubrania sukienki czy wąskich spodni. Tego typu bielizna może być noszona na co dzień. Jest ona ceniona przez kobiety, które niedawno urodziły dziecko. W ich przypadku powłoki brzuszne są rozciągnięte po ciąży, co jest przyczyną wielu kompleksów. Noszenie majtek z wysokim stanem nie tylko poprawia wygląd brzucha, ale poprzez wywoływanie ucisku wpływa na jego szybszą regenerację.

Na jakie modele bielizny wyszczuplającej warto zwrócić uwagę?

Dostępne w sprzedaży majtki wyszczuplające różnią się wyglądem oraz fasonem. W zależności od konkretnego modelu mogą one skorygować, wyszczuplić czy unieść określone partie ciała. W tym przypadku zabudowane modele z wysokim stanem pozwalają wygładzić okolice brzucha oraz podkreślić talię. Efekt widoczny jest zaraz po ich założeniu. Taka bielizna wykonana jest z elastycznego materiału. Umożliwia on skuteczne uniesienie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz jej bardziej równomierne rozłożenie. W wyniku tego sylwetka nabiera lekkości oraz prawidłowych proporcji. Co ważne niektóre modele mogą sięgać nawet do linii biustu. W przypadku kobiet, których problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej na udach polecane są majtki z długimi nogawkami. Swoim wyglądem przypominają one spodenki sportowe na rower. Skutecznie wysmuklają one uda oraz nadają pośladkom zgrabny kształt. W sprzedaży dostępne są również mniej zabudowane wyszczuplające stringi. Tego typu majtki polecane są do sukienek i spódnic, ponieważ nie są widoczne pod lejącym się materiałem. Alternatywnym rozwiązaniem jest wybór nowoczesnej bielizny ciętej laserowo. Jej ogromną zaletą jest brak szwów oraz duża wygoda użytkowania.

— 25 grudnia, 2021